بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

طراحی قبوض جدید برق نهایی شد/ محتویات اولین قبوض هدفمندی یارانه‌ها

کد خبر: 2745 Print This Post
۱۸ دی ۱۳۸۹ | ۱۲:۳۴
طراحی قبوض جدید برق نهایی شد/ محتویات اولین قبوض هدفمندی یارانه‌ها

یک مقام مسئول در وزارت نیرو خبر داد: مقامات این وزارتخانه بر سر طراحی جدید قبوض برق متناسب با هدفمندی یارانه‌ها به توافق رسیدند.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، اولین قبوض برق هدفمندی یارانه‌ها به زودی با شکل و شمایل جدیدی به دست مردم می رسد تا شهروندان نخستین آثار این طرح بر قبوضشان را ببینند.

در قبوض جدیدی که برای این دوره از مصارف مشترکان شبکه برق کشور صادر می شود، دو رقم درج شده است که رقم اول مربوط به هزینه برق مصرفی قبل از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها و رقم دوم مربوط به هزینه برق مصرفی بعد از اجرای این قانون است.

دوره صدور این قبوض به طور متوسط از اول آذرماه تا اول بهمن ماه محاسبه می‌شوند و بخشی از آن در زمان بعد از اجرای هدفمندی یارانه‌ها است. بعد از گذشت این دوره از صدور قبوض، قبضهای دوره بعد تنها یک رقم واحد خواهند داشت.

در این میان، سیدعبدالکریم رئیس کرمی مدیرعامل شرکت پویش برق با تائید نهایی شدن طراحی قبوض جدید برق متناسب با اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها در گفتگو با مهر گفت: بر اساس توافقات انجام شده با وزارت نیرو، طراحی جدید قبوض برق نهایی شده است و با انجام کنترل‌های نهایی از سوی مسئولان وزارت نیرو، کار انتشار آنها آغاز می‌شود.

وی افزود: بر اساس طراحی های جدید، قبوض جدید ساده و شفاف است و هر فردی به راحتی می تواند رقم پرداختی برق را محاسبه کنند.

رئیس کرمی با بیان اینکه قبوض جدید به تدریج و براساس دوره زمانی کنتورخوانی به دست مردم می رسد، اظهارداشت: برای انتشار قبوض جدید، منتظر اعلام نظر و انجام کنترلهای نهایی مقامات وزارت نیرو هستیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها