بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رشد ۲۰ درصدی مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری

کد خبر: 25205 Print This Post
۰۶ اسفند ۱۳۹۰ | ۰۹:۳۷
رشد ۲۰ درصدی مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری

http://www.bananews.ir/در ۵ روز نخست که از اسفند ماه می گذرد حدود ۴۲۵ میلیون متر مکعب گاز به طور میانگین در بخش خانگی و تجاری مصرف شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۲۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از فارس، همزمان با آغاز سومین ماه از فصل زمستان و در مدت ۵ روز ابتدایی این ماه بیش از ۲ میلیارد متر مکعب گاز در بخش خانگی و تجاری مصرف شده که به طور میانگین می توان گفت در این مدت ۴۲۵ میلیون متر مکعب گاز تنها در بخش خانگی و تجاری مصرف شده است.

در طول این مدت نیز به طور میانگین ۵۴۵ میلیون متر مکعب گاز در کشور مصرف شده است.

براساس این گزارش در مدت مشابه سال گذشته نیز ۵۲۰ میلیون متر مکعب گاز در کشور مصرف شده بود که از این میزان ۳۵۵ میلیون متر مکعب تنها در بخش خانگی و تجاری مصرف شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها