بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دکل‌های برق فشارقوی سرانجام از بزرگراه صدر جمع‌آوری می‌شود

کد خبر: 24490 Print This Post
۲۳ بهمن ۱۳۹۰ | ۰۸:۲۸
دکل‌های برق فشارقوی سرانجام از بزرگراه صدر جمع‌آوری می‌شود

http://www.bananews.ir/معاون فنی عمرانی شهردار تهران از آغاز عملیات جمع‌آوری دکل‌های برق فشارقوی در بزرگراه صدر از ۲۵ بهمن‌ماه خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید مازیار حسینی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به اینکه جمع‌آوری دکل‌های برق ۲۳۰ کیلو ولت برای نخستین بار در کشور تجربه می‌شود، اظهار کرد: به همین دلیل باید با کمال دقت و صبوری این اقدام انجام شود تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

وی با اشاره به وجود دو مدار مستقل برق بر دکل‌های بزرگراه شهید صدر گفت: یکی از این دو مدار، برق ندارد و با مدار زیرزمین جایگزین شده است.

حسینی خاطرنشان کرد: برق مدار دوم این دکل‌ها نیز از ۱۱ تا ۲۵ بهمن‌ماه به صورت آزمایشی قطع و به زیر زمین منتقل شده و شبکه هوایی قطع شده است.

به گفته معاون فنی عمرانی شهردار تهران، در صورتی که پس از انجام تست‌های لازم مشکلی وجود نداشته باشد، کارجمع‌آوری دکل‌های برق فشارقوی از ۲۵ بهمن‌ماه آغاز خواهد شد و به این ترتیب شهروندان پس از مدت کوتاهی شاهد حذف فیزیکی دکل‌های برق فشارقوی از این محدوده که مضرات زیست محیطی بسیاری داشت، خواهند بود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها