بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مشکل آب و برق مسکن مهر مالی است نه اجرایی

کد خبر: 22280 Print This Post
۰۶ دی ۱۳۹۰ | ۰۹:۰۹
مشکل آب و برق مسکن مهر مالی است نه اجرایی

http://www.bananews.ir/نماینده تام‌الاختیار وزیر نیرو در پروژه ملی مسکن مهر با بیان اینکه وزارت نیرو در کنار و وزارت راه و شهرسازی و استانداریها مشکلات موجود در مسکن مهر را رفع خواهد کرد، گفت: وزارت نیرو در پروژه مسکن مهر کوتاهی نکرده اما باید اذعان کرد که نقطه اصلی و گلوگاه کار در تامین آب و برق مسائل مالی است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ستار محمودی در گفت و گو با فارس در خصوص پروژه مسکن مهر و رساندن آب و برق به این پروژه بزرگ اظهار داشت: مسکن مهر کار بسیار بزرگی است و ابعاد مختلف و مسائل متعددی دارد که اتفاقا دارای گلوگاه‌‌هایی است،در مجموع آن چیزی که استنباط بنده است این است که وزارت نیرو کوتاهی نکرده و کارهای زیادی انجام داده است.

*مشکل آب و برق مسکن مهر مسائل مالی‌ است نه اجرایی

نماینده تام‌الاختیار وزیر نیرو در پروژه ملی مسکن مهر اضافه کرد: شاید در جاهایی از مسکن مهر گلوگاه‌هایی بوده که می‌توانیم بطور مشخص بر روی آن متمرکز شویم.

محمودی تاکید کرد:شاید الان یک مقدار زود باشد که در این خصوص اظهارنظر کنم اما مشکل و گلوگاه مسکن مهر در خصوص آب و برق را بنده نه در مسائل اجرایی بلکه در مسائل مالی می‌بینم.

وی تاکید کرد: مسائل و گلوگاههای مسکن مهر مسائل مالی است و در برخی از جاها بحث منابع است که می‌شود بر روی آنها به طور مشخص کار کرد.

محمودی گفت: وزارت نیرو قطعاً با همه دستگاه‌های دست‌اندرکار تعامل می‌کند، چرا که این کار یک کار گروهی را می‌طلبد تا پیشرفت حاصل شود.

وی خاطر نشان کرد:در کارهای اجرایی کار بدون مشکل نداریم، برخی از کارها یک مقدار زود و برخی از کارها یک مقدار با تاخیر انجام می‌شود و یکی از خصیصه‌های این گونه کارها به هر حال این است که یک روز پیمانکار مشکل دارد، یک روز مشکل مصالح پیش‌ می‌آید و باید اذعان کرد که این‌ها همه یک روزی حل می‌شود.

وی ادامه داد:در برخی از شهرها شاید مشکلاتی داشته باشند که ما اینها را به مرور بررسی و پیگیری می‌کنیم مشکل کجاست تا در کنار وزارت راه و شهرسازی و استانداری‌ها مشکلاتی که وجود دارد رفع کنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها