بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تصادف در خطوط آب و گاز مسکن مهر

کد خبر: 21639 Print This Post
۲۴ آذر ۱۳۹۰ | ۰۶:۲۶
تصادف در خطوط آب و گاز مسکن مهر

http://www.bananews.ir/به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در مواردی دیده شده در شهر جدید پردیس، هنگام انجام عملیات عمرانی برای آبرسانی، لوله‌های گاز صدمه دیدند و این اتفاق بارها رخ داد که اگر گاز در لوله‌ها جریان داشت به طور حتم فاجعه‌ای را به بار می‌آورد.

همچنین، از دیگر مشکلاتی که دستگاه‌های خدمات‌ رسان آب و برق به‌وجود آورده‌اند، این است که پس از انجام لوله‌گذاری، چاله‌های مربوطه را پر نمی‌کنند یا به‌صورت غیراستاندارد این کار را انجام می‌دهند که همین امر هم موجب دوباره کاری و کندی کار دیگر دستگاه‌های خدمات‌رسان می‌شود.

براساس این گزارش قرار بود که ۲۰ هزار واحد مسکن مهر تا پایان آبان ماه در شهرهای جدید، شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و بالای ۲۵ هزار نفر در استان تهران افتتاح شوند، اما عدم تامین زیرساخت های مسکن مهر موجب شد که این واحدها همچنان به بهره‌برداری نرسند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها