بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تخصیص هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبرسانی به مسکن مهر

کد خبر: 20634 Print This Post
۰۱ آذر ۱۳۹۰ | ۰۹:۲۳
تخصیص هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبرسانی به مسکن مهر

http://www.bananews.ir/وزیر نیرو از تخصیص اعتبار هزار میلیارد ریالی برای آبرسانی به شهر جدید پرند و پروژه‌های مسکن مهر خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجید نامجو در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، افزود: یک هزار میلیارد ریال برای آبرسانی به پروژه مسکن مهر شهر پرند و همچنین یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات خشکسالی برای پروژه های مختلف در اختیار وزارت نیرو قرار می گیرد.

نامجو همچنین با اشاره به دور جدید فروش اوراق مشارکت در بخش آب و برق، گفت: با توجه به مصوبه جدید پول و اعتبار، امیدواریم این اوراق به خوبی به فروش رود تا وزارت نیرو بتواند از این ظرفیت قانونی نیز استفاده کند.

وزیر نیرو بر لزوم ایجاد یک ردیف اعتباری برای نگهداری از خطوط انتقال آب تاکید کرد و افزود: مباحث مربوط به فاینانس خطوط انتقال آب به خصوص خط انتقال دوم زرینه رود باید هرچه سریع تر پیگیری شود و زود به نتیجه برسد.

وزیر نیرو پیشتر نیز از تصویب بودجه دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی برای آبرسانی روستایی خبر داده بود.

نامجوبا اعلام تصویب چند مصوبه خوب برای این وزارتخانه توسط دولت، گفته بود: افزون بر تصویب بودجه دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی برای آبرسانی روستایی، ۵۰۰ میلیون دلار نیز برای ساماندهی آب های مرزی اختصاص می یابد.

وی با بیان اینکه این مصوبه ها، منابع مناسبی را برای بخش آب فراهم می کند که باید با قوت پیگیری شود، ابراز امیدواری کرد: امسال از این ظرفیت قانونی به خوبی استفاده شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها