بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

از این پس ؛ تحویل مسکن مهر با آب و برق و گاز

کد خبر: 20482 Print This Post
۲۹ آبان ۱۳۹۰ | ۰۸:۳۳
از این پس ؛ تحویل مسکن مهر با آب و برق و گاز

http://www.bananews.ir/معاون عمرانی استانداری تهران اعلام کرد: از این به بعد واحدهای مسکن مهر تا زمانی که تکمیل نشوند واگذار نمی‌شوند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در گذشته برخی از واحدهای مسکن مهر بدون آب، برق و گاز واگذار می‌شد، اما اکنون برنامه داریم که مسکن مهر بدون آب، برق و گاز واگذار نشوند. او ادامه داد: در گذشته این اتفاق می‌افتاد که مسکن‌های بدون آب، برق و گاز را تحویل مردم می‌دادند ولی امروز این اتفاق رخ نخواهد داد.

او درباره برنامه جدید واگذاری واحدهای مسکن مهر گفت: مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران قرار است برنامه‌ای را ارائه کند تا هرهفته چند صد واحد از مسکن‌های مهر تا پایان سال افتتاح شود، ولی هنوز برنامه‌ای را ارائه نداده‌اند.

محمودی یادآور شد: کل مسکن‌های مهر در استان تهران ۲۲۰ یا ۲۳۰ هزار واحد است که قرار است بخشی از آن که ۴۵ هزار واحد است به مردم واگذار شود.او اضافه کرد: ۴۵ هزار واحد مسکونی مهر که قرار است تا پایان سال واگذار شود کنترل می‌کنیم تا آب، برق و گاز داشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها