بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۹۰ درصد شهرهای بوشهر گازدار می‌شوند

کد خبر: 19982 Print This Post
۱۵ آبان ۱۳۹۰ | ۰۸:۱۳
۹۰ درصد شهرهای بوشهر گازدار می‌شوند

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: هم‌اینک گاز‌رسانی به هفت شهر این استان در دست اجرا است که با اتمام عملیات یادشده ۹۰ درصد شهرهای این استان گازدار خواهند شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس غلامعباس حسینی افزود: شهرهایی که عملیات گاز‌رسانی در آنها در دست اجرا است شامل دلوار، دالکی، وحدتیه، شنبه، بردخون، گناوه و امام حسن است که با تحقق این مهم ۹۷ درصد از خانوارهای شهری استان بوشهر از نعمت گاز‌رسانی بهره‌مند می‌شوند.

وی یادآورشد: با اتمام عملیات یاد شده مجموع شهر‌های گازدار استان بوشهر به رقم ۳۰ شهر افزایش خواهد یافت.

حسینی اضافه کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون گازرسانی به شهرهای شبانکاره، سعدآباد و آبپخش و دو روستای بیدخون و دوراهک نیز به اتمام رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: به منظور توسعه گاز‌رسانی عملیات اجرایی شبکه گاز‌رسانی به طول ۱۸۸کیلومتر در شهرستان بوشهر آغاز شده است. حسینی افزود: از این میزان شبکه گازرسانی ۶۸ کیلومتر در شهر بوشهر، ۶۸ کیلومتر در شهر عالیشهر و ۵۲ کیلومتر نیز در ۵ روستای احمدی، دویره، چاهکوتاه، قلعه چاهکوتاه و تلشکی اجرا خواهد شد.

وی یادآور شد: برای اجرای این طرح‌ها دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه خواهد شد.وی همچنین اظهار کرد: علاوه بر آن به زودی ۲۰۰۰ فقره انشعاب و چهار ساختمان تی‌بی‌اس نیز در شهرستان بوشهر نصب و احداث می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر یادآور شد: تاکنون ۲۱۸ کیلومتر شبکه و ۷۱۹۷ فقره انشعاب در شهرستان بوشهر اجرا و نصب شده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها