بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

لازمه تامین گاز مسکن مهر ارائه اطلاعات نقشه است.

کد خبر: 18378 Print This Post
۰۹ مهر ۱۳۹۰ | ۰۷:۳۰
لازمه تامین گاز مسکن مهر ارائه اطلاعات نقشه است.

http://www.bananews.ir/مجری گازرسانی به واحدهای مسکونی پروژه مسکن مهر با تاکید بر این‌که برای گاز رسانی باید امکانات فنی فراهم شود، تصریح‌کرد: لازمه تامین گاز ارائه اطلاعات نقشه است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، محمد امیرخانی در جمع خبرنگاران درباره تامین اعتبارات برای گازرسانی به پروژه‌های مسکن مهر گفت: با همکاری وزیر راه و شهرسازی با بانک مرکزی هماهنگی‌هایی انجام شده که از خط اعتباری استفاده کنیم.

وی با اشاره به این که برای یک میلیون و صد هزار واحد مسکونی گاز پیش‌بینی کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: پیش بینی ما حدود ۶۰۰ میلیارد تومان است اما در طراحی که در وزارت نفت انجام شده چیزی به نام مسکن مهر در بودجه وجود ندارد.

امیرخانی در ادامه افزود: برای انجام این کار باید از منابع دیگری برداشت کنیم که با توجه به تدابیر اندیشیده شده در وزارت نفت بخشی از این منابع تامین شده و بخشی را هنوز پرداخت نکرده‌ایم به همین منظور با بانک صحبت کرده‌ایم.

مجری گازرسانی به واحدهای مسکونی پروژه مسکن مهربا بیان این‌که از پنج استان پول گرفتیم و توانستیم گازرسانی به مسکن شهر و روستا را انجام دهیم، خاطرنشان کرد: این به معنای تامین اعتبار شدن نیست بلکه از طریق بودجه سال ۹۰ توانستسم اعتبار را از طریق بانک‌ها تامین کنیم.

امیرخانی درباره تامین گاز برای یک میلیون و پانصد هزار واحد دیگر گفت: ظرفیت ما برای گازرسانی بالا است مشروط بر این‌که امکانات فنی آماده شود.

وی با اشاره به این‌که در برخی موارد توپوگرافی زمین اجاره لوله‌گذاری را نمی‌دهد، تصریح کرد:ضریب امنیتی گاز بسیار بالا است به طوری‌که لوله گذاری باید در چند مرحله تست شود و تست هم حساس است. بنابراین در یک عمق متناسب از سطح زمین بین یک متر و و یک متر و۴۰ باید لوله گذاشته شود.

مجری گازرسانی به واحدهای مسکونی پروژه مسکن مهر با تاکید بر این‌که باید بیس زمین را به ما بدهند، اظهار کرد:همچنین باید معابر را باز بگذارند به طوری‌که مصالح ساختمانی نباشد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها