بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

با حضور معاون اول رییس جمهور؛ چندین پروژه عمرانی در دانشگاه کردستان به بهره‌برداری رسید

کد خبر: 9490 Print This Post
۳۰ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۸:۳۵
با حضور معاون اول رییس جمهور؛  چندین پروژه عمرانی در دانشگاه کردستان به بهره‌برداری رسید

رییس دانشگاه کردستان گفت: بهره‌برداری از بلوک c www.BanaNews.irدانشکده علوم پایه دپارتمان‌های یک و دو دانشکده فنی و مهندسی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) صبح امروز با حضور معاون اول رییس جمهور و مسئولان استان کردستان بعد از بهره‌برداری از چندین پروژه عمرانی، فضای آموزشی دانشگاه کردستان ۲۰ هزار مترمربع افزایش یافت.

دکتر جهانشیر امینی رییس دانشگاه کردستان در این مراسم اظهارکرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها بخش زیادی از مشکلات دانشگاه کردستان در راستای فضای آموزشی رفع شده و زمینه برای افزایش رشته‌های تحصیلی در مقاطع مختلف فراهم شده است.

وی بیان کرد: بوستان مرکزی دانشگاه کردستان در زمینی به مساحت ۸ هزار و ۳۵۰ متر مربع با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانی امروز افتتاح شد.

رییس دانشگاه کردستان در ادامه از احداث خوابگاه دانشجویان با ظرفیت ۲۶۰ نفر خبر داد و افزود: این خوابگاه با زیربنای سه هزار و ۲۰۰ متر مربع و دو میلیارد تومان اعتبار احداث می‌شود.

وی با اشاره به کلنگ زنی چندین پروژه آموزشی و عمرانی در دانشگاه کردستان خاطرنشان کرد: با حضور معاون رییس جمهور ۱۲ هزار مترمربع فضای آموزشی با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد تومان کلنگ زنی شد.

امینی تصریح کرد: احداث مجموعه ۲۵ کلاسه با زیربنای ۴ هزار متر مربع و ۳ میلیارد تومان اعتبار از جمله طرح‌های عمرانی دانشگاه کردستان است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در این واحد آموزشی ۱۲۰ رشته مقطع وجود دارد و با توجه به اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا ۵ سال آینده شمار رشته‌های تحصیلات تکمیلی به بیش از ۱۰۰ رشته افزایش خواهد یافت.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا، معاون اول رییس جمهور در ادامه برنامه‌های خود قرار است ضمن حضور در کارگروه‌های تخصصی چندین پروژه و طرح عمرانی دیگر را در استان کردستان افتتاح کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها