بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ خرداد، ۱۳۹۷ | Sunday, 27 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کنکور سراسری از سال ۹۳ حذف می‌شود

کد خبر: 9350 Print This Post
۲۹ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۷:۳۶
کنکور سراسری از سال ۹۳ حذف می‌شود

مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش از حذف کنکور سراسری از سال ۱۳۹۳ در کشور خبر داد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از مهر، حسین توکلی در ساری گفت: بعد از انقلاب فرهنگی تا سال۸۱ همواره شاهد افزایش داوطلبان در کنکور سراسری بودیم ولی از سال ۸۲ همواره شاهد کاهش داوطلب هستیم.

وی، همچنین به دانش‌آموزانی که هنوز موفق نشده خود را برای شرکت در کنکور آماده کنند این نوید را داد که با درس خواندن در فرصتی که تا کنکور ۹۰ مانده است می‌توانند در یکی از رشته های دانشگاهی قبول شوند.

توکلی، از ایجاد شرایط ویژه برای داوطلبان در کنکور سراسری امسال خبر داد و گفت: امسال شرایطی فراهم شده است تا دانش‌آموزان در صورت عدم قبولی در یک منطقه در منطقه دیگر به رقابت بپردازند.

مشاور وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در کنکور امسال و سال ۹۱ محتوا تغییر نمی‌کند و سال ۹۲ آخرین کنکور برگزار می‌شود، ولی از سال۹۳ کنکور سراسری حذف خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها