بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بررسی ثبت‌نام بورسیه تحصیلی دستگاه‌های اجرایی با حضور وزیر علوم

کد خبر: 44562 Print This Post
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۷:۳۲
بررسی ثبت‌نام بورسیه تحصیلی دستگاه‌های اجرایی با حضور وزیر علوم

http://www.bananews.ir/کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، سه شنبه هفته آینده بحث ثبت‌نام بورسیه تحصیلی برای دستگاه‌های اجرایی را با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بررسی می‌کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در روز یکشنبه (۱۹ خرداد) بعد از تبادل اخبار و انتخاب هیات رئیسه کمیسیون، طرح تشکیل سازمان ملی مهارت و فناوری و پیش‌نویس قانون نظام جامع آموزش‌های مهارتی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

همچنین کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، در جلسه روز سه‌شنبه خود نیز از وزیر علوم، تحقیقات وفناوری دعوت کرده تا علاوه بر پاسخگویی به سوالات سید ناصر موسوی لارگانی، صرامی فروشان، کریمی قدوسی و علی ایرانپور، بحث ثبت‌نام بورسیه تحصیلی برای دستگاه‌های اجرایی را با حضور وی بررسی کند.

این کمیسیون همچنین از وزیر آموزش و پرورش نیز دعوت کرده تا ضمن بررسی تحقیق و تفحص از وزارت آموزش و پرورش، به سوالات رحیم زارع، ایرج ندیمی، ضرغام صادقی و موسوی لارگانی پاسخ دهد.

بر این اساس، کارگروه‌های آموزش و پرورش، تحقیقات و فناوری، آموزش مهارتی، علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاه‌ها و آموزش عالی و آموزش پزشکی نیز تشکیل جلسه خواهد داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها