بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مهلت ۱۰ روزه دانشجویان برای ثبت‌نام در مسکن‌مهر هشتگرد

کد خبر: 43952 Print This Post
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۷:۳۶
مهلت ۱۰ روزه دانشجویان برای ثبت‌نام در مسکن‌مهر هشتگرد

http://www.bananews.ir/معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: هفته گذشته کارهای واگذاری مسکن مهر دانشجویی ۱۰۰ دانشجو انجام گرفته است و پس از مراحل اداری مسکن مهر این افراد تحویل داده خواهد شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) غلامرضا خواجه سروی در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه حوزه علم و فناوری جشنواره حضرت علی اکبر(ع) در جمع خبرنگاران از مهلت ۱۰ روزه به دانشجویان برای مراجعه به معاونت فرهنگی وزارت علوم جهت ثبت در مسکن مهر شهر هشتگرد خبر داد و افزود: دانشجویانی که مطابق شرایط وزارت مسکن ثبت نام کرده‌اند، مسکن آنها در حال واگذاری است و تا کنون برای شهر جدید پردیس لیست ۱۰۰ نفری از دانشجویان به وزارت مسکن ارسال شده است.

وی درباره نحوه اولویت بندی این ۱۰۰ نفر اظهار کرد: اولویت واگذاری مسکن مهر با دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر و کسانی است که دارای فرزند هستند و شرط تاهل از شرایط اصلی ثبت نام می‌باشد.

خواجه سروی با بیان اینکه تا کنون ۲۰ هزار دانشجو برای دریافت مسکن مهرثبت نام کرده‌اند، ادامه داد: با توجه به اینکه مراجعات از سوی سازمان‌های دیگر نیز به وزارت مسکن زیاد است، همین امر باعث شده تا درخواست دانشجویان به تأخیر بیفتد.

وی افزود: از سوی وزارت مسکن این قول داده شده است که در ظرفیت جدید شهر پردیس سهمیه‌ای نیز برای دانشجویان در نظر گرفته شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در خاتمه با بیان اینکه امکان واگذاری مسکن مهر برای دانشجویانی که در کلان شهرها ثبت‌نام کرده‌اند، وجود ندارد و آنها به شهر‌های جدید معرفی خواهند شد، گفت: دانشجویانی هم که در شهرستان‌ها برای دریافت مسکن مهر ثبت نام کرده‌اند با مکاتباتی که با اداره راه و شهرسازی استان هایشان انجام گرفته احتمالا در خرداد ماه پیامک‌هایی مبنی بر مراجعه به سازمان مسکن برایشان ارسال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها