بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افتتاح ۹ طرح عمرانی، پژوهشی و رفاهی در دانشگاه صنعتی اصفهان

کد خبر: 40518 Print This Post
۲۵ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۳:۰۱
افتتاح ۹ طرح عمرانی، پژوهشی و رفاهی در دانشگاه صنعتی اصفهان

http://www.bananews.ir۹ طرح عمرانی، آموزشی، پژوهشی و رفاهی دانشگاه صنعتی اصفهان با حضور معاون آموزشی وزارت علوم به بهره برداری رسید.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  بخشی از این طرح‌ها شامل دانشکده جدیدمهندسی نساجی، طبقه جدیدساختمان دانشکده مهندسی صنایع، ساختمان جدید مرکز پژوهشی کشت بدون خاک، ۱۰ آزمایشگاه جدید، محوطه سازی و نورپردازی جنب تالارهای مفاخر و رستوران سنتی است که با هزینه ای قریب به ۹۳ میلیارد و ۱۶۶ میلیون ریال احداث و تجهیز شده است.
احداث و تجهیز دانشکده مهندسی نساجی با زیربنای نه هزار و ۵۰۰ مترمربع و با هزینه‌ای بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال در طول قریب به ۲۸ ماه به سرانجام رسیده است.
در احداث این ساختمان ضمن رعایت کامل مبانی طراحی و اجرا بر اساس مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان از فناوری های نوین در تأسیسات الکتریکی، مکانیکی و موتورخانه ای استفاده شده است.
همچنین یک هزارو ۷۰۰ متر مربع از سه هزار و۵۰۰ مترمربع زیربنای طبقه جدید دانشکده مهندسی صنایع با هزینه ای بالغ بر هفت میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال که در مدت ۱۸ ماه ساخته شده به بهره برداری رسید.
در احداث این بخش از ساختمان دانشکده مهندسی صنایع ضمن استفاده از فناوری نوین LSF و مبتنی بر استانداردهای روز دنیا، صرفه جویی قابل توجه در مصرف برق با بهره گیری حداکثری از نور طبیعی و کاربری متناسب با نیاز بهره برداران پیش بینی شده است.
در مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی دانشگاه صنعتی اصفهان همچنین از ساختمان جنبی مرکز پژوهشی کشت بدون خاک، محوطه تالارهای مفاخر، رستوران سنتی و نیز ۱۰ آزمایشگاه جدید بر مبنای تغییر کاربری دردانشکده های شیمی، مهندسی شیمی، مهندسی کشاورزی و مهندسی مواد در مجموع به وسعت بیش از ۱۲ هزار متر مربع و با هزینه ۱۰ میلیارد و ۲۶۶ میلیون ریال بهره برداری شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها