بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اولین سمینار اتصالات پیچی در سازه‌های فولادی در دانشگاه سمنان برگزار شد

کد خبر: 40184 Print This Post
۱۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۰:۳۰
اولین سمینار اتصالات پیچی در سازه‌های فولادی در دانشگاه سمنان برگزار شد

http://www.bananews.irاولین سمینار اتصالات پیچی در سازه‌های فولادی با مشارکت سازمان عمران شهرداری سمنان و دانشکده عمران دانشگاه سمنان در تالار دانش این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی اکبر باغبان، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری سمنان گفت: این سمینار با هدف ارتباط بیشتر صنعت با دانشگاه و استفاده از توان علمی و دانش دانشجویان و استادان حوزه عمران برگزار شد.
وی افزود: بررسی ساخت پیچ در ایران، استانداردهایی که باید در ساخت پیچ رعایت شود و نحوه برطرف کردن مشکلات در اتصالات پیچی از موضوعات این سمینار یک روزه بود.
سرپرست دانشکده عمران دانشگاه سمنان هم در خصوص برگزاری این سمینار گفت: علی رغم اینکه به وفور از سازه‌های فلزی استفاده می‌شود، اما استفاده از پیچ در این سازه‌ها بسیار کم است که شاید علت آن، ضعف مهندسان در آشنایی با منابع علمی و مصالح موجود باشد که برگزاری این سمینار می‌تواند تا حدودی در آشنایی مهندسان با اتصالات پیچی و مزایای استفاده از آنها موثر باشد.
مهندس عبدالحسین حداد افزود: دانشکده عمران دانشگاه سمنان در حال حاضر دارای ۵۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی، ۲۵۰ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و ۴۰ دانشجو در مقطع دکتری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها