بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهره‌برداری از ۲ طرح عمرانی در دانشگاه کاشان در دهه فجر

کد خبر: 39453 Print This Post
۰۵ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۸:۱۹
بهره‌برداری از ۲ طرح عمرانی در دانشگاه کاشان در دهه فجر

http://www.bananews.ir/مدیر طرح‌های عمرانی دانشگاه کاشان از افتتاح و بهره‌برداری دو طرح عمرانی به مناسبت دهه مبارک فجر در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس حسین توفیقی، سالن ورزشی لاجوردی را از جمله این طرح‌ها ذکر کرد و گفت: این مجموعه ورزشی به مساحت یک هزار و ۴۰۰ متر مربع در پردیس خواهران ساخته شده است.

وی اظهار داشت: برای اجرای این طرح حدود پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به همت خیرین و از محل اعتبارات دولتی هزینه شده است.

وی ساختمان مرحوم پروفسور ارشدی را از دیگر طرح‌ها برشمرد و خاطرنشان کرد: این مجموعه آموزشی نیز با زیربنای دو هزار و ۴۰۰ مترمربع در سه طبقه ساخته شده است.

مدیر طرح های عمرانی دانشگاه کاشان یادآورشد: برای این مجموعه آموزشی، حدود ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات خیرین و مرحوم پروفسور ارشدی و اعتبارات دولتی هزینه شده است.

توفیقی اظهار داشت: حدود ۳۰ هزار مترمربع فضای آموزشی و کمک آموزشی توسط خیرین در این دانشگاه در حال ساخت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها