بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ خرداد، ۱۳۹۷ | Sunday, 27 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کنفرانس بین‏المللی یادگیری و آموزش الکترونیکی برگزار می‏شود

کد خبر: 346 Print This Post
۰۹ آذر ۱۳۸۹ | ۱۳:۲۰
کنفرانس بین‏المللی یادگیری و آموزش الکترونیکی برگزار می‏شود

www.bananews.irپنجمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین‏المللی یادگیری و آموزش الکترونیکی ۱۰ و ۱۱ آذرسال جاری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‏شود.

به گزارش بنا نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، این کنفرانس با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری یادگیری الکترونیکی و تأکید بر جنبه‏های بنیادی، کاربردی، راهبردی و توسعه‏ای یادگیری الکترونیکی و تکیه بر آموزش مداوم برگزار می‏شود.

جنبه‏های راهبردی در یادگیری الکترونیکی، کاربردها و مورد کاری در نظام یادگیری الکترونیکی، یادگیری و یاددهی طراحی، روش‏شناسی و ارزیابی، بررسی سیاست‏های تضمینی کیفیت، ارزیابی و اعتبار سنجی در یادگیری الکترونیکی، بررسی جنبه‏های مهندسی و فناورانه در یادگیری الکترونیکی و همچنین جنبه‏های اجتماعی فرهنگی و اخلاقی در نظام یادگیری الکترونیکی از جمله محورهای اصلی مورد بحث در این کنفرانس هستند.

از کشورهای انگلستان، آمریکا، استرالیا سخنرانان کلیدی دعوت شده‏اند و برگزاری کلاس‏های workshop و کارگاه آموزشی از برنامه‏های جانبی این کنفرانس بین‏المللی است.

در این کنفرانس ۹۸ مقاله ارائه می‏شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها