بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۰ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 19 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

همکاری های فشرده موسسه داموس ایتالیا با دانشگاه تهران؛ پیش به سوی دوره های کوتاه اما گران

کد خبر: 3268 Print This Post
۲۵ دی ۱۳۸۹ | ۱۰:۴۹
همکاری های فشرده موسسه داموس ایتالیا با دانشگاه تهران؛ پیش به سوی دوره های کوتاه اما گران

www.BanaNews.irظاهرا توجه علاقه مندان به دوره هایی که یک سر غیر ایرانی داشته باشد، حال اگر حتی طرف غیر ایرانی یک موسسه نه چندان معتبر تازه تاسیس هم بوده باشد، کار خود را این روز ها پیش می برد.

در این بین به نظر می رسد موسسه داموس در میلان ایتالیا راه خود را پیدا کرده و اخیرا با عنوان “دوره های فشرده تخصصی آکادمی داموس ایتالیا در ایران” وارد بازار ایران شده است.

دوره هایی سه چهار روزه که معمولا مبالغی بیش از یک میلیون تومان بابت آن دریافت می شود و البته ظاهرا استقبال هم خوب است.

لازم به ذکر است که موسسه داموس در ایتالیا صلاحیت ارائه مدرک کارشناسی ارشد ندارد و هرچند دوره های کارشناسی ارشد عمده فعالیت های این موسسه است ولی خود مدرکی برای آنها ارائه نمی کند و بر طبق اطلاعات مندرج در تارنگار این موسسه، از همکاری دانشگاهی دیگر در صورت ارزشیابی فردی داوطلب برای ارائه مدرک کمک می گیرد و البته داموس مسولیتی نیز در این رابطه نمی پذیرد. حال با این تفاسیر چقدر “مدرک بین المللی دوره های کوتاه مدت آکادمی داموس ایتالیا” که در تبلیغات فارسی دوره های داموس در ایران روی اینترنت منتشر می شود، معتبر است جای بحث دارد.

 

آرونا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها