بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۲۰۰هزار تومان برای “کاردانی ” و یک میلیون برای “دکترا “

کد خبر: 2541 Print This Post
۱۵ دی ۱۳۸۹ | ۱۲:۲۲
۲۰۰هزار تومان برای “کاردانی ” و یک میلیون برای “دکترا “

شرایط و میزان وام شهریه در هر ماه برای دانشجویان موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سراسر کشور اعلام شد.www.Bananews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شرایط و میزان وام شهریه در هر ماه برای دانشجویان موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سراسر کشور را اعلام کرد.

بر این اساس دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته مبلغ ۲ میلیون ریال در حداکثر ۳ نوبت و دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته نیز مبلغ ۲میلیون ریال در حداکثر ۶ نوبت دریافت خواهند کرد.

همچنین دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته مبلغ ۶میلیون ریال در حداکثر ۳ نوبت، دانشجویان کارشناسی‌ارشد پیوسته و دکترای حرفه‌ای ۳میلیون ریال در حداکثر ۳ نوبت و دانشجویان دکترای تخصصی ناپیوسته(غیربورسیه) نیز مبلغ ۱۰میلیون ریال در حداکثر ۴ نوبت دریافت خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، وام شهریه به حسابی که موسسه آموزش عالی اعلام می‌کند جهت تامین بخشی از شهریه دانشجو واریز می‌شود و دانشجویانی که موفق به پایان دوره تحصیلی خود شده‌اند، پس از فراغت از تحصیل باید نسبت به پرداخت کل بدهی به حساب صندوق رفاه دانشجویان و یا اخذ دفترچه اقساط اقدام کنند.

زمان تعیین تکلیف بدهی برای کلیه دانشجویان مشمول و غیرمشمول حداکثر ۹ ماه پس از فراعت از تحصیل است و در صورتی که پس از مدت ۹ ماه برای گرفتن دفترچه قسط مراجعه شود، دیگر بدهی قابل تقسیط نبوده و دانشجو می‌بایست کل بدهی را یکجا پرداخت کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها