بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 19 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

همکاری دانشگاه هنر با سازمان زیباسازی تهران در زمینه نور و طراحی شهری

کد خبر: 15973 Print This Post
۲۲ مرداد ۱۳۹۰ | ۰۵:۳۷
همکاری دانشگاه هنر با سازمان زیباسازی تهران در زمینه نور و طراحی شهری

www.BanaNews.irرئیس دانشگاه هنر گفت: دانشگاه هنر در خصوص همکاری با سازمان زیباسازی در حوزه‌های نور، مبلمان شهری و طراحی شهری اعلام آمادگی می کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، سعید کشن فلاح با اشاره به امضای تفاهم نامه با سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: دانشگاه هنر براساس این تفاهم نامه همکاریهای لازم را در این زمینه با سازمان به عمل می آورد.

سید محمد جواد شوشتری – مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در زمینه تفاهم نامه سازمان زیباسازی شهر تهران و دانشگاه هنر گفت: مهمترین هدف از امضای این تفاهم نامه ارتقای سطح همکاری با مراکز علمی، دانشگاهی و استفاده از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی است.

شوشتری با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت‌های علمی استادان و دانشجویان در کارهای پژوهشی، تالیف، ترجمه و انتشار کتب مورد نیاز سازمان هدف دیگر انعقاد این قرارداد همکاری است، افزود: هدایت پایان نامه‌های دانشجویی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به سمت مباحث سازمان زیباسازی شهر تهران و همچنین همکاری‌های آموزشی در قالب برگزاری نشست‌های تخصصی برای مسئولان و کارشناسان زیباسازی در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران از دیگر اهداف سازمان در ایجاد همکاری‌های متقابل بین سازمان و دانشگاه‌هاست.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به وظایف این سازمان در مقابل دانشگاه هنر، خاطرنشان کرد: انعکاس نیازهای پژوهشی و مطالعاتی دانشگاه و مساعدت در توسعه راه‌اندازی رشته های مورد نیاز زیباسازی شهری از وظایف سازمان در مقابل دانشگاه هنر است.

شوشتری ادامه داد: حمایت از پایان‌نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مرتبط با توسعه پایدار زیباسازی شهری و حمایت مالی از برگزاری نشست‌های علمی و کارگاه‌های آموزشی با رویکرد زیباسازی شهری از دیگر وظایف سازمان است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها