بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

راه اندازی رشته مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای در دانشگاه خلیج فارس

کد خبر: 14907 Print This Post
۲۷ تیر ۱۳۹۰ | ۰۷:۴۴
راه اندازی رشته مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای در دانشگاه خلیج فارس

www.BanaNews.irرئیس دانشگاه خلیج فارس از راه اندازی یک رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: رشته مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه خلیج فارس راه اندازی شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسن تاجیک در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: رشته کارشناسی ارشد مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای در دانشگاه خلیج فارس برای نخستین بار در کشور ایجاد شد.

وی افزود: با توجه به نیاز استان بوشهر و کشور، این رشته به مطالعه مدیریت ترانزیت بین المللی خلیج فارس، دریای عمان و پسکرانه های آنها مثل تاجیکستان، چین و افغانستان می پردازد.

تاجیک همچنین از راه اندازی دکتری شیمی الی برای اولین بار در این دانشگاه خبر داد و اضافه کرد: این رشته برای نخستین بار است که در دانشگاه خلیج فارس راه اندازی می شود و از سال تحصیلی جدید دانشجو پذیرش می کند.

رئیس دانشگاه خلیج فارس تاکید کرد: این دانشگاه تنها دانشگاه جامعی است که در آن تعداد رشته گرایشهای دوره های کارشناسی ارشد از تعداد رشته های کارشناسی بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها