بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ثبت نام در پانزدهمین کارگاه پیشرفته معماری آغاز شد

کد خبر: 9725 Print This Post
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۶:۵۳
ثبت نام در پانزدهمین کارگاه پیشرفته معماری آغاز شد

www.BanaNews.irبنانیوز- دبیرخانه کارگاه های آموزشی پژوهشکده توسعه کالبدی طی اطلاعیه ای از کلیه علاقمندان به شرکت در پانزدهمین کارگاه پیشرفته معماری که با حضور آقای Jan Olav Jensen مهندس معمار نروژی و استاد دانشکده معماری اسلو برگذار می شود دعوت نمود تا جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کارگاه به وب سایت پژوهشکده WWW.TOSKAL.IR مراجعه نمایند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این کارگاه بصورت دو کارگاه مجزا یکی در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان در بندرعباس در محل سال اجتماعات هتل هرمز و دیگری در روزهای ۷و ۸ اردیبهشت در تهران در محل سالن اجتماعات مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن برگذار خواهد شد.

دبیرخانه نامبرده همچنین اعلام نمود که معرفی اجمالی استاد مدعو و همچنین عناوین درسگفتارها و برنامه زمانی کارگاه های تهران و بندرعباس علاوه بر درج در بروشور چاپ شده، از طریق وب سایت پژوهشکده نیز در دسترس علاقمندان می باشد. ضمنا جهت تسریع در روند ثبت نام بصورت انفرادی و یا گروهی ترتیبی اتخاذ شده تا متقاضیان بتوانند از طریق یکی از کارت های بانکی شتاب بصورت خرید اینترنتی وجه شهریه را پرداخت نمایند.

برخی از شرکت کنندگان سوال نموده اندکه اختلاف مطالبی که در کارگاه های بندرعباس و تهران ارایه می شود چیست ؟ و آیا لازم است که یک نفر در هر دو کارگاه شرکت نماید؟

در پاسخ اعلام شد که هر چند عناوین درسگفتارهای کارگاه های تهران و بندرعباس که توسط استاد مدعو اعلام شده متفاوت است ولی محتوای محتوای هر دو کارگاه تقریبا یکسان بوده و در کارگاه بندرعباس مطالب بصورت خلاصه تر و در کارگاه تهران بصورت مفصل تر ارایه می شوند و شرکت در یکی از کارگاه ها کفایت می کند البته اگر فردی مایل به شرکت در هر دو کارگاه باشد منعی ندارد و می تواند ثبت نام نماید.

برای ثبت نام در کارگاه تهران اینجا را کلیک کنید

برای ثبت نام در کارگاه بندرعباس اینجا را کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها