بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۹۰ معمار از سراسر کشور وارد خوزستان شدند

کد خبر: 41470 Print This Post
۱۰ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۸:۲۶
۹۰ معمار از سراسر کشور وارد خوزستان شدند

http://www.bananews.irبه منظور برگزاری کارگاه خوزستان، صنعت نفت، فرهنگ سکونت ۹۰ معمار از سراسر کشور وارد استان خوزستان شدند.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، به منظور برگزاری کارگاه خوزستان، صنعت نفت، فرهنگ سکونت و شرکت در بازدید‌های میدانی این کارگاه ۹۰ معمار از سراسر کشور وارد خوزستان شدند.

این شرکت کنندگان در قالب ۳۰ گروه سه نفره که در هفته‌های گذشته با ارائه طرح‌های خود به تائید هیئت داوران کارگاه ملی خوزستان، صنعت نفت و فرهنگ سکونت رسیده است برای شرکت در این مراسم وارد استان شده‌اند.

بر اساس اعلام دبیرخانه، قرار است راس ساعت ۱۵:۳۰ مراسم افتتاحیه این کارگاه با حضور مسئولان ملی و استانی در سالن مجتمع آموزشی نفت واقع در کیلومتر ۱۱ جاده اهواز به ماهشهر برگزار شود.

صبح فردا نیز راس ساعت ۷:۳۰ شرکت کنندگان برای بازدید از مناطق مسکونی نفت در شهرستان‌های لالی، هفتکل و مسجدسلیمان راهی این شهرها خواهند شد.

صبح روز شنبه نیز شرکت کنندگان در این مراسم برای بازدید از مناطق بوارده و بریم شهرستان آبادان راهی این شهر قدیمی و نفتی شده و از خانه‌های ساخته شده این مناطق بازدید خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها