بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

سمینار “کاربرد سازه‌های نوین در معماری معاصر جهان” در کرمانشاه برگزار می‌شود

کد خبر: 40872 Print This Post
۰۱ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۵۶
سمینار “کاربرد سازه‌های نوین در معماری معاصر جهان” در کرمانشاه برگزار می‌شود

http://www.bananews.irسمینار کاربرد سازه‌های نوین در معماری معاصر جهان و فناوری‌های نوین و تولید صنعتی‌سازی ساختمان، با حضور استاد محمود گلابچی، چهره ماندگار کشور در مهندسی سازه و معماری، ششم اسفند ماه در تالار انتظار کرمانشاه برگزار ‌می‌شود.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس قامت پرویزی، دبیر علمی این سمینار گفت: نیاز به ارتقای سازه‌های نو در معماری از جمله نیازهایی است که در استان کرمانشاه به جد احساس می‌شود، به گونه‌ای که از این نظر حتی با استانهای همجوار هم فاصله داریم.
وی افزود: برگزاری سمینار کاربرد سازه‌های نوین در معماری معاصر جهان و حضور پروفسور گلابچی در کرمانشاه را باید برای پر کردن این خلاء علمی به فال نیک بگیریم و با استفاده از این فرصت داشته‌هایمان را برای متحول کردن سازه‌ و معماری در استان افزایش و ارتقاء دهیم.
پرویزی حضور در این سمینار تخصصی، آموزشی را برای کارشناسان ادارات، دانشجویان و مهندسین در عرصه کار رایگان اعلام کرد و از استانداری، شهرداری‌های سراسر استان و تمام ادارات مرتبط یا متولی صنعت ساختمان خواست تا کارشناسان خود را برای حضور در این سمینار بفرستند.
به گفته وی این سمینار یکروزه به صورت نشست‌های علمی و تخصصی صبح و بعدازظهر با دو موضوع سازه‌های نوین در معماری معاصرجهان و فناوریهای نوین و تولید صنعتی سازی ساختمان برگزار خواهد شد.
وی برگزاری این سمینار را نتیجه همکاری تنگاتنگ دانشگاه رازی بویژه گروه معماری، شهرداری و شورای اسلامی شهر کرمانشاه، دانشگاه آزاد اسلامی، روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه و سازمان نظام مهندسی ساختمان دانست.
به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا، پرویزی یادآورشد: سه مکان برای ثبت نام و دریافت کارت ورودی در نظر گرفته شده است که شامل ساختمان قدیم سازمان نظام مهندسی به عنوان دبیرخانه سمینار، دانشکده فنی دانشگاه رازی و دانشگاه آزاد اسلامی استان است.
استاد محمود گلابچی از برجسته‌ترین نوابغ مهندسی کشور است که تحصیلات خود را در مقطع دکترا و فوق دکترا در زمینه سازه در معماری و تکنولوژی‌های نو در انگلستان به پایان رسانده است و تا کنون ۳۷ جلد کتاب به تألیف رسانده که ۱۷ جلد از این آثار در سالهای متمادی کتاب برتر سال کشور و کتاب برتر دانشگاهی کشور شناخته شده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها