بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ اسفند، ۱۳۹۶ | Wednesday, 21 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مهلت ثبت نام در کارگاه خوزستان، صنعت نفت، فرهنگ سکونت تمدید شد

کد خبر: 39992 Print This Post
۱۶ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۷:۲۴
مهلت ثبت نام در کارگاه خوزستان، صنعت نفت، فرهنگ سکونت تمدید شد

http://www.bananews.irبه دلیل درخواست‌های دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در کارگاه خوزستان، صنعت نفت، فرهنگ سکونت مهلت ثبت‌نام در این کارگاه تمدید شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به دنبال درخواست‌‌های دانشجویان علاقه‌مند، این کارگاه با دو تغییر در برنامه زمانی برگزار خواهد شد.

تغییر نخست در پایان مهلت ثبت‌نام است که برای افزایش فرصت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد، تا ساعت ۱۲ شب روز ۲۲ بهمن ۹۱ تمدید شد. به پیشنهاده‌هایی (پروپوزال‌هایی) که بعد از زمان اعلام شده ارسال شوند ترتیب اثر داده نمی‌شود.

با این تغییر، اسامی برگزیدگان در روز ۲۹ بهمن از طریق سایت دبیرخانه رویدادهای معماری به نشانی www.panjareh.info اعلام خواهد شد.

همچنین برنامه سفر به خوزستان و بازدید جمعی کارگروه‌ها از خوزستان برای برگزیدگان مرحله ثبت‌نام، در روزهای پنجشنبه ۱۰ اسفند تا یکشنبه ۱۳ اسفند برگزار می‌شود. این تغییر در پاسخ به درخواست داوطلبان آزمون دکترا انجام شده است. به این ترتیب مرحله کارگاه معرفی که زمان آن پیش از این ۳ اسفند اعلام شده بود، برگزار نخواهد شد.

برنامه سمینار نهایی بدون تغییر در ۲۱ و ۲۲ فروردین برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها