بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تمدید مهلت ثبت‌نام درآزمون‌های بازار سرمایه

کد خبر: 38957 Print This Post
۲۶ دی ۱۳۹۱ | ۰۷:۵۵
تمدید مهلت ثبت‌نام درآزمون‌های بازار سرمایه

http://www.bananews.ir/اداره امور گواهینامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس با اعلام تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره آزمون‌های بازار سرمایه تا چهارشنبه شب هفته جاری (۲۷ دی ماه) تأکید کرد مهلت یاد شده به هیـچ وجه تمدید نخواهد شد. به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این اداره روز دوشنبه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد به دلیل استقبال فراوان شرکت‌کنندگان و تراکم بیش از حد در پایگاه اینترنتی این اداره، مهلت ثبت‌نام آزمون‌های بازار سرمایه تا ساعت ۲۴ چهارشنبه هفته جاری تمدید شده است.

نکته حائز اهمیت این است که خرید اعتباری برای ثبت‌نام در آزمون‌های بازار سرمایه، حداکثر تا ساعت ۲۲ روز چهارشنبه هفته جاری خواهد بود. ثبت‌نام آزمون‌های بازار سرمایه از روز ۱۹ دی‌ماه جاری آغاز شده است که تاکنون بیش از ۶۵۰۰ نفر ثبت‌نام اولیه خود را انجام داده‌اند. این اداره همچنین از افرادی که به صورت اینترنتی هزینه ثبت‌نام خود را پرداخت کرده‌اند، خواست بلافاصله وضعیت ثبت‌نام خود را در سامانه بررسی کنند تا مشکلی در ثبت‌نام آنان به وجود نیاید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها