بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 23 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کارگاه تخصصی فرایند برگزاری مناقصات و مزایده ها برگزار می شود

کد خبر: 3856 Print This Post
۰۳ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۱:۴۷
کارگاه تخصصی فرایند برگزاری مناقصات و مزایده ها برگزار می شود

www.BanaNews.irبنانیوز- کارگاه تخصصی فرایند برگزاری مناقصات و مزایده ها برگزار می شود. به گزارش بنانیوز این کارگاه که توسط شرکت مدیریت طرح ایرانیان به منظور آشنایی مدیران و کارشناسان واحدهای اداری،مالی،قراردادها و مناقصات با فنون و تکنیکهای تخصصی برگزاری مناقصات و مزایده ها و با اهداف آشنایی با اصول برگزاری و شرکت در مناقصات و مزاید ها،آشنایی با راهکارهای جلوگیری از تجدید و ابطال مناقصات،آشنایی با کاربرد فناوری اطلاعات در برگزاری مناقصات و مزایده ها برگزار می شود.

دراین سمینار که چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه ۸۹ از ساعت ۹ تا ۱۷ برپاخواهد شد ، اساتیدی چون آقای فریور(مشاور برگزاری مناقصات و مزایده ها) ،آقای فراهانی (عضو انجمن حسابداران خبره) ،آقای مهندس فیروزآبادی (مشاور فناوری اطلاعات سازمانها-مولف کتب و مقالات در زمینه مناقصات) به سخنرانی می پردازند.

از جمله مباحثی که دراین کارگاه تخصصی مطرح می شود می توان به نگاهی بر قوانین برگزاری مناقصات ، اصول و تکنیکهای برگزاری مناقصات (اجرای کارگاهی به همراه دو استاد)، کارگاه عملیاتی فرآیند برگزاری مناقصات و پرسش و پاسخ اشاره کرد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایند.

کارگاه تخصصی فرایند برگزاری مناقصات و مزایده ها

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها