بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برگزاری سمینار بررسی تغییرات دستورالعمل جدید معاملات در نمایشگاه بورس

کد خبر: 2631 Print This Post
۱۸ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۰۸
برگزاری سمینار بررسی تغییرات دستورالعمل جدید معاملات در نمایشگاه بورس

www.BanaNews.irسنا – سمینار بررسی نوآوری و تغییرات دستورالعمل جدید معاملات اوراق بهادار با حضور مدیران سازمان بورس، شرکت بورس و کارگزاران در چهارمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی برگزار شد.

مدیر آموزش شرکت بورس درخصوص این سمینار، گفت: دستور‌العمل جدید معاملات، تغییر خاص و ویژه‌ای در بورس اوراق بهادار تهران است.

عمده تغییرات این دستورالعمل در بخش گره‌های معاملاتی، معاملات عمده، توقف و بازگشایی نمادها و معاملات حق تقدم است.

هاشمی‌نژاد اهداف برگزاری این سمینار را بازنگری و تغییر دستورالعمل‌ها و نیز تشریح و تبیین دستورالعمل جدید برای کارگزاران و معامله‌گران بازار عنوان کرد.

وی به درخواست معامله‌گران و کارگزاران برای تشریح این دستورالعمل‌ها قبل از اجرایی شدن آن اشاره کرد و گفت: همچنین کارگزاران اجرایی شدن این دستورالعمل به صورت گسترده در همه کشور و شعبه‌های منطقه‌ای را پیشنهاد کردند.

از سوی دیگر، محمود رضا خواجه نصیر، رییس اداره امور بورس‌ها و بازارهای سازمان بورس در این سمینار به تشریح انگیزه‌ها و دلایل اقدام به تغییر و بازنگری دستورالعمل اجرایی نحوه معاملات پرداخت و گفت: مشکلات اجرایی در گره‌های معاملاتی، مشکلات معاملات عمده، مشکلات بازگشایی و توقف نمادها و نحوه عرضه اولیه از مهم‌ترین دلایل بازنگری در این دستورالعمل بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها