بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کاربرد microsoft Excel 2010 در اقتصاد مهندسی

کد خبر: 9840 Print This Post
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۸:۴۲
کاربرد microsoft Excel 2010 در اقتصاد مهندسی

بنانیوز- کتاب کاربرد microsoft Excel 2010 www.BanaNews.irمنتشر شد.در اقتصاد مهندسی

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این کتاب با موضوع مهندسی – برنامه‌های کامپیوتری توسط مجتبی مظفری فرد نوشته و در انتشارات ناقوس به چاپ رسیده است.

این کتاب حاوی مطالبی در مورد اقتصاد سنجی طرح ها و پروژه های مختلف است که به خواننده کمک خواهد کرد از ابزارهای نرم افزار excel 2010 برای بررسی اقتصادی آنها استفاده کند. این کتاب شامل دو جنبه آموزشی نرم افزار excel 2010 و آموزشی مبانی و نحوه استفاده از ابزارهای علمی اقتصاد مهندسی می باشد. استفاده از این کتاب به خواننده کمک خواهد کرد تا با انواع مختلف مسائل مالی و اقتصادی که ممکن است در زندگی روزمره و یا اقتصادسنجی طرح ها و پروژه های مختلف با آن رو به رو شود آشنا گردد. مطالعه این کتاب را به دانشجویان رشته های مختلف مهندسی, مدیران و تمامی کسانی که علاقه مند به آشنایی بیشتر با نرم افزار excel و علم اقتصاد مهندسی می باشند توصیه می کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها