بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اولین کتاب سال صنایع دریایی ایران منتشر شد‌

کد خبر: 742 Print This Post
۱۸ آذر ۱۳۸۹ | ۰۷:۳۶
اولین کتاب سال صنایع دریایی ایران منتشر شد‌

اولین کتاب سال صنایع دریایی ایران توسط انجمن مهندسی دریایی کشور منتشر شد.‌

‌به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی انجمن مهندسی دریایی، تهیه و تدوین این کتاب که اطلاعات جامعی از فعالیت‌های بخش مهمی از صنایع دریایی کشور را در اختیار مخاطبان و علاقه‌مندان این حوزه قرار می‌دهد توسط دبیرخانه این انجمن صورت گرفته است.

‌در این کتاب، ۱۳۵ مرکز صنعتی، پژوهشی، خدماتی و مدیریتی در حوزه‌های مختلف صنایع دریایی معرفی شده‌اند و اطلاعاتی چون زمینه‌های فعالیت، اسامی مدیران و آدرس پستی و الکترونیکی آنها برای برقراری بهتر ارتباط و تعامل در جامعه دریایی منتشر شده است.

‌بنابراین گزارش این کتاب، گامی در جهت طبقه‌بندی این شرکت‌ها و مراکز محسوب می‌شود.

‌کتاب سال صنایع دریایی ایران در ۳۳۰ صفحه و به صورت دو زبانه (فارسی و انگلیسی) منتشر شده است و تصاویری از فعالیت‌های دریایی شرکت‌ها و مراکز مختلف نیز در صفحات مربوط به هر یک، آمده است.

‌سابقه تشکیل، اهداف و فعالیت‌های انجمن و کمیته‌های تخصصی آن، در مقدمه تشریح شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها