بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پایان ثبت نام ناشران داخلی در نمایشگاه تهران / مهلت ثبت نام بخش بین‌الملل تا ۱۱ اسفند

کد خبر: 5028 Print This Post
۱۹ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۱۴
پایان ثبت نام ناشران داخلی در نمایشگاه تهران / مهلت ثبت نام بخش بین‌الملل تا ۱۱ اسفند

www.BanaNews.irبا پایان مهلت ثبت نام ناشران داخلی برای حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، هنوز آماری از تعداد ناشران ثبت نام شده، اعلام نشده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از مهر، مهلت ثبت نام ناشران داخلی برای حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دو روز پیش به پایان رسید و با این حال هنوز آماری از تعداد ناشران اعلام نشده است.

البته بر اساس اعلام بهمن دری رئیس شورای سیاستگذاری این نمایشگاه تا اوایل بهمن ماه ۱۸۰۰ ناشر فرم ثبت نام را دریافت کرده‌اند هر چند این به معنای ثبت نام قطعی همین تعداد ناشر هم نیست.

مهلت ثبت نام ناشران داخلی برای حضور در نمایشگاه آتی در حالی به پایان رسیده است که هنوز مدیر کمیته ناشران داخلی معرفی نشده و معلوم نیست مدارک ناشران مذکور چگونه و توسط چه شخص یا اشخاصی بررسی شده است.

لازم به یادآوری است بر اساس اعلام مسئولان نمایشگاه بیست و سوم ۲۰۴۷ ناشر داخلی در آن دوره حضور داشتند.

اما ثبت نام برای ناشران خارجی جهت شرکت در نمایشگاه بیست و چهارم تا ۱۱ اسفند (۲ مارس) ادامه دارد و مسئولان بخش بین‌الملل در حال دریافت مدارک ناشران کشورهای دیگر هستند.

بر اساس اعلام مسئولان این بخش تا یک هفته پیش حدود ۱۰۰ ناشر خارجی برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده­اند.

در این مورد هم لازم به یادآوری است که بر اساس اعلام مسئولان بخش خارجی نمایشگاه بیست و سوم ۹۸۰ ناشر خارجی در آن دوره حضور داشتند.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۴ تا ۲۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها