بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

انتشار کتاب در زمینه بازار اجاره مسکن

کد خبر: 495 Print This Post
۱۵ آذر ۱۳۸۹ | ۰۶:۵۶
انتشار کتاب در زمینه بازار اجاره مسکن

www.bananews.irبه تازگی کتابی با عنوان «بررسی تحلیل روابط اقتصادی موجر و مستاجر» به چاپ رسیده که در این کتاب علاوه بر طرح موضوعات اولیه قانونی و حقوقی مرتبط با روابط موجر و مستاجر به مباحث اقتصادی و مالی مرتبط بین دو طرف نیز پرداخته شده است‌.

بر همین اساس، نویسنده نظر براین مساله داشته که با شیوه‌های جدید و مستدل به ارائه روش‌های مناسب در تعیین ارزش‌های اقتصادی در روابط موجر و مستاجر بپردازد و سعی در طرح روش‌های علمی‌، عملی و تجربی برای ارزیابی و ارزش گذاری داشته است‌. این کتاب از چندین فصل با موضوعات مرتبط به یکدیگر اعم از بررسی روابط حقوقی موجر و مستاجر، قواعد کلی مکانیزم تعیین ارزش‌ها و موضوعات روابط اقتصادی موجر و مستاجر‌، مورد اجاره جهت سکونت مسکونی و مورد اجاره غیر مسکونی و غیره پرداخته است‌. کتاب در ۳۵۰ صفحه با تیراژ اولیه ۱۰۰۰ نسخه به چاپ رسیده و قیمت آن ۷ هزار تومان است‌.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها