بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

«تاسیسات استخر کاربردی» منتشر شد

کد خبر: 42527 Print This Post
۱۸ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۸:۰۴
«تاسیسات استخر کاربردی» منتشر شد

http://www.bananews.ir/کتاب «تاسیسات استخر کاربردی» به تالیف امیر عزیزی، دانشجوی کارشناسی ارشد واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و عضو انجمن مهندسان مکانیک ایران منتشر شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در پیشگفتار این کتاب آمده است: اهمیت ساخت و تجهیز استخر شنا بر هیچکس پوشیده نیست، چه هنگامی که از پایه برای ساخت آن اقدام می شود و چه زمانی که پس از ساخت فضای فیزیکی باید برای تجهیز سیستم تصفیه خانه، موتورخانه و سایر امکانات آن اقدام کرد.

در ادامه آمده است: تا سال‌های قبل هر کارشناسی که قصد داشت اطلاعاتی در مورد ساخت و تجهیز استخر شنا بدست آورد، با مشکلات عدیده و نبود اطلاعات فنی مواجه می شد و تمام اطلاعاتی که در این زمینه وجود داشت، منحصر به کارشناسانی می شد که در شرکت های مهندسی مشاور با زحمت زیاد گردآوری کرده و برای حفظ آن تلاش فراوان می کردند.

این کتاب در چهار فصل با عناوین «آشنایی با استخر و فضاهای جانبی»، «محاسبات کاربردی در طراحی استخر»، «مسائل حل شده» و «نگهداری از استخر» در ۱۲۰ صفحه توسط انتشارات تکویر منتشر و ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها