بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اولین کتاب زبان تخصصی مهندسی آب منتشر شد

کد خبر: 42254 Print This Post
۲۶ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۸:۴۳
اولین کتاب زبان تخصصی مهندسی آب منتشر شد

http://www.bananews.ir/کتاب زبان تخصصی مهندسی آب بعنوان نخستین کتاب زبان تخصصی در این زمینه، توسط محققان دانشگاه صنعتی اصفهان تألیف و منتشر شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این کتاب به همت مهندس مصطفی گودرزی، دانشجوی دکترای مهندسی کشاورزی گرایش آب و دکتر جهانگیر عابدی کوپایی عضو هیأت علمی گروه مهندسی آب دانشکده کشاورزی دانشگاه صنعتی اصفهان تألیف و توسط انتشارات جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان منتشر شده است.

دکتر جهانگیر عابدی این کتاب را اولین کتاب تخصصی زبان انگلیسی در حوزه مهندسی آب برای دانشجویان و محققین این رشته دانست و تأکید کرد: این کتاب برای بهبود زبان تخصصی پیشنهاد می شود.

استاد گروه آب دانشکده کشاورزی دانشگاه صنعتی اصفهان افزود: با مطالعه این کتاب که متون و تصاویر آن از منابع معتبر علمی گردآوری شده است، خواننده می‌تواند همزمان توانایی خود را در خواندن و نوشتن متون تخصصی بهبود بخشد.

وی خاطرنشان کرد: این کتاب شامل شش بخش مجزا و ۲۶ درس است که هر درس به یک موضوع خاص در زمینه مهندسی آب می پردازد و شامل تمرین های کاربردی متنوع است.

این کتاب به گونه ای نوشته شده است که از آن می توان برای آموزش آکادمیک در تمام مقاطع تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) و یا به صورت خودآموز برای مطالعه فردی استفاده کرد.

کتاب زبان تخصصی مهندسی آب در شمارگان ۵۰۰ نسخه و با قیمت ۱۳۰۰۰۰ریال توسط انتشارات جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان روانه بازار شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها