بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کانسلیم (CANSLIM)روشی متفاوت برای کسب سود در بازار سهام

کد خبر: 41064 Print This Post
۰۵ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۱:۰۲
کانسلیم (CANSLIM)روشی متفاوت برای کسب سود در بازار سهام

http://www.bananews.irانتشارات بورس وابسته به شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس، چاپ دوم کتاب کانسلیم؛ روشی متفاوت برای کسب سود در بازار سهام را روانه بازار نشر کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این کتاب را ویلیام جی اونیل که خود از سرمایه‌گذاران و کارگزاران بورس در آمریکا است تالیف و شرکت مدیریت فناوری بورس تهران ترجمه کرده است. در ۱۹ فصل این کتاب پاره‌ای روش‌های معامله‌گری در بازار سهام بررسی شده و در فصل بیستم یا پایانی کتاب از ۱۸ خطایی سخن گفته شده که به اعتقاد مولف، بیشتر سرمایه‌گذاران مرتکب می‌شوند. این کتاب ۳۰۴ صفحه دارد و قیمت آن ۸۰۰۰ تومان است.

پیش از این نیز بورس تهران کتاب دیگری به نام «معرفی صنعت بورس اوراق بهادار» منتشر کرده است که در آن روندها و پیشرفت‌ها در بورس، بررسی و ۲۰ بورس معروف جهان معرفی شده است. این کتاب را ابوالفضل شهرآبادی، امیر یوسفیان‌پور و قربان برارنیا ادبی، گردآوری و ترجمه کرده‌اند. قیمت این کتاب ۲۳۳ صفحه‌ای ۷۰۰۰ تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها