بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۰ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 19 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اهدای ۱۰۰۰ جلد کتاب به مجتمع‌های مسکونی اصفهان

کد خبر: 3253 Print This Post
۲۵ دی ۱۳۸۹ | ۰۹:۴۹
اهدای ۱۰۰۰ جلد کتاب به مجتمع‌های مسکونی اصفهان

www.BanaNews.irمسئول اجرای طرح کتابخانه‌ مجتمع‌های مسکونی گفت: با اجرای طرح «ایجاد کتابخانه در مجتمع‌های مسکونی»، یک‌هزار جلد کتاب به مجتمع‌های مسکونی شهر اصفهان اهدا می‌شود.

سودابه حشمتی با اشاره به طرح «ایجاد کتابخانه در مجتمع‌های مسکونی» اظهار داشت: این طرح در مجتمع‌های مسکونی بالاتر از ۴۰ واحد در محدوده شهر اصفهان قابل اجرا است.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، وی با اشاره به اهدای یک‌هزار جلد کتاب به مجتمع‌های مسکونی، خاطرنشان کرد: این طرح برای اولین بار در کشور اجرا می‌شود.

مسئول اجرای طرح کتابخانه‌ مجتمع‌های مسکونی افزود: به منظور اجرای این طرح مجتمع‌های مسکونی متقاضیان اجرای این طرح باید مکان مناسبی جهت نصب و قفسه‌بندی کتاب در اختیار داشته باشند و متقاضیان اجرای این طرح می‌توانند به کتابخانه مرکزی شهرداری مراجعه کنند.

حشمتی با بیان اینکه کتاب‌های اهدایی به مجتمع‌ها بر اساس بافت فرهنگی و تعداد جمعیت انتخاب می‌شود، خاطرنشان کرد: این کتابخانه‌ها به صورت خودگردان اداره می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این طرح در حال حاضر در ۱۸ مجتمع مسکونی در اصفهان اجرا شده است، تصریح کرد: تا پایان سال جاری این طرح در ۲ مجتمع مسکونی دیگر به اجر در می‌آید.

مسئول طرح کتابخانه‌ مجتمع‌های مسکونی اضافه کرد: تاکنون این طرح ۱۰ هزار نفر را زیر پوشش خود قرار داده است.

حشمتی با بیان اینکه هدف سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان ارتقای سطح مطالعه و فرهنگ کتابخوانی و تزریق کتاب‌های مفید در جامعه است، بیان داشت: برای مخاطب‌های گوناگون کتاب‌های مختلف تهیه می‌شود و برای افراد با سلایق متنوع حداقل ۲ یا ۳ جلد کتاب در این کتابخانه‌ها موجود است.

وی به بازخورد اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: در بسیاری از مجتمع‌های مسکونی پس از اجرای این طرح در کنار کتابخانه جلسات قرآن و پایگاه‌های فرهنگی تشکیل شده است.

مسئول اجرای طرح کتابخانه‌ مجتمع‌های مسکونی افزود: به مناسبت‌های مختلف به مجتمع‌های مسکونی شرکت کننده در این طرح کتاب‌های جدیدی اهدا می‌شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها