بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

امکان دسترسی به منبع کامل کتابهای تخصصی حوزه عمران، معماری و شهرسازی فراهم گردید

کد خبر: 25041 Print This Post
۰۳ اسفند ۱۳۹۰ | ۰۷:۵۴
امکان دسترسی به منبع کامل کتابهای تخصصی حوزه عمران، معماری و شهرسازی فراهم گردید

http://www.bananews.ir/بنانیوز- دسترسی به بیش از ۴۲ هزار عنوان کتاب تخصصی انگلیسی به ویژه در رشته های عمران، معماری و شهرسازی در پایگاه مرجع کتاب (لایبرریا) برای متخصصان و پژوهشگران فراهم گردید.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) پایگاه مرجع کتاب (Librarya) به منظور تامین نیاز متخصصان کشور به کتابهای علمی تخصصی زبان اصلی از سال ۱۳۸۹ را اندازی شده است و با فراهم نمودن دسترسی بسیار سریع و آسان به آخرین کتابهای لاتین در کلیه زمینه ها به ارائه خدمات به جامعه علمی کشور می پردازد.

در حال حاضر در این مرجع علمی، بیش از ۴۲ هزار عنوان کتاب لاتین (زبان اصلی) به صورت کامل نمایه گردیده که شامل بیش از ۱۴ میلیون صفحه هستند.

دسترسی به آخرین کتابهای تخصصی انگلیسی به عنوان یکی از ابزارهای علمی مهم برای متخصصان و پژوهشگران به شمار می رود و سایت مرجع کتاب، این امکان را به سادگی در اختیار کاربران ایرانی قرار می دهد. حجم بسیار زیاد کتابهای این کتابخانه با قابلیت جستجو بر اساس عنوان کتاب، نام نویسندگان، نام ناشر، و نیز شماره شابک کتابها، این امکان را فراهم میکند که سریعا کتابهای مورد نظر خود را یافته و مطالعه نمایند.

علاقه مندان برای جستجو در دریافت کتابهای مورد نظر خود، می توانند به سایت مرجع کتاب (www.Librarya.com) مراجعه نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها