بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 21 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کتاب آسیب شناسی حاشیه نشینی در شهر تهران

کد خبر: 19541 Print This Post
۰۳ آبان ۱۳۹۰ | ۱۱:۵۶
کتاب آسیب شناسی حاشیه نشینی در شهر تهران

http://www.bananews.ir/بنانیوز- کتاب آسیب شناسی حاشیه نشینی در شهر تهران، توسط دکتر بهرام بیات تالیف و در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مؤسسه نشر شهر منتشر شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)” حاشیه نشینی ” از مشکلات اجنماعی جوامع بشری است که از قرن نوزدهم و با توسعه ی شهرها و کلان شهرها پدید آمده و خود، در شتاب گرفتن روند شهرنشینی مؤثر بوده است. از این رو، مدیریت شهری باید برای رو به رو شدن با این پدیده آمادگی لازم را داشته باشد و دراهداف، ساختار و عملکرد خود قابلیتی را فراهم آورد تا پیامدهای این توسعه ی روزافزون را مدیریت نماید. بدین سان، حاشیه نشینی و آسیب ها و پیامدهای آن یکی از محورهای اساسی برای مدیریت شهری در کلان شهرهاست. کتاب حاضر به بررسی این آسیب ها می پردازد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها