بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کتابی درباب دعاوی کارگران و کارفرمایان

کد خبر: 18711 Print This Post
۱۴ مهر ۱۳۹۰ | ۰۸:۱۳
کتابی درباب دعاوی کارگران و کارفرمایان

http://www.bananews.irکتاب دعاوی کارگر، کارفرما و کارگاه تدوین و تالیف عباس بشیری و مریم پوررحیم از سوی انتشارات جنگل منتشر شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این کتاب ناظر بر مباحث متعدد از جمله روابط، حوادث و قراردادها در حقوق کاربردی ایران است که مستند بر شکایت شاکیان و آرای دادگاه‌ها اعم از دادگاه‌های عمومی یا دیوان عدالت اداری تدوین شده و مجموعه‌ای ارزشمند از مسائل حقوقی مبتلابه کارگران و کارفرمایان در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف را جمع‌آوری کرده است. البته در جمع‌آوری این مستندات تدوین‌گران کتاب مزبور که خود از وکلای دادگستری محسوب می‌شوند ازهمکاری محمدرضا مارانی، مجید قاسمی فیض‌‌آبادی، محسن درخشنده، عباس حیدری، انیسه بشیری و علیرضا یعقوبی برخوردار بوده که حاصل این همکاری کتاب حاضر را فراهم آورده است. مطالعه این کتاب هم برای کارگران و هم برای کارفرمایان توصیه می‌شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها