بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۵ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Wednesday, 25 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برگزاری نخستین همایش ملی معماری و شهرسازی ایرانی‌ـ ‌اسلامی

کد خبر: 47 Print This Post
۰۱ آذر ۱۳۸۹ | ۰۷:۲۸
سازمان بسیج مهندسین با همکاری دانشگاه هنر اسلامی تبریز و مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی معماری و شهرسازی وزارت مسکن و شهرسازی نخستین همایش ملی معماری و شهرسازی ایرانی اسلامی را برگزار می‌کند.

آرونا- سردار سعید فرجیان‌زاده، رئیس سازمان بسیج مهندسین کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) با بیان این خبر گفت: سازمان بسیج مهندسین با همکاری دانشگاه هنر اسلامی تبریز و مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی معماری و شهرسازی وزارت مسکن و شهرسازی نخستین همایش ملی معماری و شهرسازی ایرانی ـ اسلامی را برگزار می‌کند.

وی با اشاره به اینکه این همایش سوم اردیبهشت‌ماه سال‌ ۹۰ در تبریز برگزار می‌شود، افزود: از کلیه مهندسان و متخصصان، اساتید و اعضای هیئت علمی مراکز آموزش عالی دعوت به‌عمل می‌آید تا ضمن ارسال چکیده مقالات خود تا پایان آذر‌ماه سال‌جاری در این همایش ملی حضوری ثمربخش داشته باشند.


فرجیان‌زاده با بیان اینکه علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام در همایش و ارسال چکیده مقالات می‌توانند به سایت دانشگاه هنر اسلامی تبریز به آدرس www.tabriziau-conference.ir مراجعه کنند، اظهار کرد: حکمت و مبانی نظری معماری و شهرسازی ایرانی و اسلامی، اندیشه‌ها و نظریه‌ها در حوزه شهر و معماری ایرانی و اسلامی، فرهنگ اسلامی و شهر نشینی ایرانی و … از محورهای این همایش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها