بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

عدم برگزاری نخستین همایش ملی معماری پایدار زیست محیطی

کد خبر: 468 Print This Post
۱۴ آذر ۱۳۸۹ | ۱۱:۵۰
عدم برگزاری نخستین همایش ملی معماری پایدار زیست محیطی

www.bananews.irبنا نیوز – بر اساس اعلام روابط عمومی سیویلیکا، برگزاری نخستین همایش ملی معماری پایدار زیست محیطی که قرار بوده اسفند ماه ۱۳۸۸ توسط گروهی موسوم به بنیاد علمی پژوهشی معماری و شهرسازی ایران در شهر یزد برگزار شود معلق گردیده و اثری از بنیاد مذکور و مسئولان برگزاری همایش نیست.

سیویلیکا که به عنوان حامی برگزاری کنفرانسها نسبت به اطلاع رسانی کنفرانسها اقدام مینماید، در سال ۱۳۸۸ نیز همانند سایر کنفرانسها اقدام به عقد تفاهم نامه با دبیرخانه همایش و اطلاع رسانی در این خصوص نمود. پس از پیگیری های فراوان، و دریافت درخواستهایی از شرکت کنندگان در همایش مبنی بر پیگیری وضعیت کنفرانس، متاسفانه مجموعه سیویلیکا هنوز نتوانسته ارتباطی با افراد اجرایی دبیرخانه داشته باشد و تلفنهای بنیاد مذکور و نیز تلفنهای همراه به صورت کامل غیر قابل دسترس می باشند. علاوه بر این پیگیری مشابهی نیز توسط پایگاه آرونا انجام پذیرفته که جوابیه هایی نیز در این پایگاه در لینکهای زیر درج شده است.

http://news.aruna.ir/archives/2010/Nov/23/2528.php

http://news.aruna.ir/archives/2010/Nov/28/2537.php

به محض دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این همایش، حتما به اطلاع عموم رسانده می شود.

روابط عمومی سیویلیکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها