بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۵ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Wednesday, 25 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دومین کنگره بین‌المللی مدیریت ریسک در دانشگاه شهید بهشتی

کد خبر: 4625 Print This Post
۱۶ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۰۲
دومین کنگره بین‌المللی مدیریت ریسک در دانشگاه شهید بهشتی

www.BanaNews.irدومین کنگره بین‌المللی “مدیریت ریسک ” به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی فردا در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

علی حسینی مسئول علمی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با اعلام این خبر گفت: دومین کنگره بین‌المللی مدیریت ریسک با مشارکت گسترده مراکز دانشگاهی، سازمان‌ها و نهادهای مختلف دولتی و غیردولتی فردا ۱۷ بهمن در سالن امام علی(ع) دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از فارس، حسینی افزود: این گردهمایی علمی به بررسی و شناسایی چالش‌ها و فرصت‌های موجود در صنعت حمل و نقل، نهادهای مالی اعم از بانک و بیمه و همچنین حوزه‌های تجاری خواهد پرداخت.

دبیر اجرایی این کنگره خاطرنشان کرد: ارائه الگو‌ها و متدلوژی‌های پیشرفته مدیریت ریسک و استفاده از فرصت‌های و تجارب بین‌المللی از یک سو و از سوی دیگر لزوم بومی‌سازی مدل‌های پویا و مخلاقانه به منظور کسب مزیت رقابتی، ایجاد با بهبود زیر ساخت‌های لازم در جهت پیشرفت اهداف اقتصادی و در نهایت کسب جایگاه برتر کشور در منطقه از اهداف اساسی و مهم این کنگره خواهد بود.

حسینی در ادامه تصریح کرد: همچنین بررسی نقش هدفمندسازی یارانه‌ها و تاثیرات شگرف آن بر صنایع مختلف از منظر مدیریت ریسک از مهمترین کارکردهای این همایش علمی است.

به گفته وی نخستین کنگره بین‌المللی مدیریت ریسک جایگاه ویژه‌ای را فراهم خواهد ساخت تا در راستای نیل به افق چشم انداز ۱۴۰۴ کشور، الگوی اسلامی و ایرانی مدیریت ریسک در حوزه‌های مختلف حمل و نقل، نهادهای ملی و صنعت و معدن نیز تدوین شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها