بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بیش از ۲۰۰ هزار عنوان مقاله علمی در پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس های کشور نمایه گردید

کد خبر: 44345 Print This Post
۲۰ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۴:۲۷
بیش از ۲۰۰ هزار عنوان مقاله علمی در پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس های کشور نمایه گردید

http://www.bananews.ir/تعداد مقالات نمایه شده کنفرانسهای علمی کشور در پایگاه مرجع دانش، از مرز ۲۰۰ هزار عنوان مقاله گذشت.

بنا به اعلام پایگاه سیویلیکا (www.CIVILICA.com) تعداد مقالات علمی کنفرانسهای کشور که در این مرجع نمایه و منتشر شده است، به بیش از ۲۰۰،۰۰۰ عنوان مقاله رسیده است که حجمی بیش از یک میلیون و هفتصد هزار صفحه را شامل می شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی سیویلیکا، تمامی پژوهشگران و دانشجویان کشور با مراجعه به “بخش تقویم کنفرانس ها” ، امکان دسترسی به فراخوان مقالات همایشها و گردهمایی های کشور به همراه اطلاعات دقیق و تاریخچه کنفرانسها را دارند.

در حال حاضر علاوه بر کلیه افراد حقیقی و پژوهشگران که به صورت برخط می توانند از منابع این پایگاه بهره مند شوند، بیش از ۸۰ مرکز دانشگاهی و پژوهشی نیز دسترسی کامل به مقالات تمام متن کنفرانسها را از طریق پایگاه سیویلیکا برای اعضای هیات علمی و دانشجویان خود فراهم نموده اند.

مجموعه سیویلیکا به عنوان ” ناشر بخش خصوصی کشور”  از سال ۱۳۸۴ به صورت رسمی و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در فضای نشر الکترونیک فعالیت می نماید و با نمایه سازی و انتشار مقالات کنفرانسهای کشور، توانسته است در راستای اشاعه علم و برچیدن مرزهای فیزیکی، دسترسی سریع و به روز به دستاوردهای کنفرانسها و همایشهای علمی پژوهشی را در سراسر کشور فراهم نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها