بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مهلت ارسال مقاله به کنفرانس «مهندسی معدن، فرآوری مواد معدنی»

کد خبر: 44318 Print This Post
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۸:۲۰
مهلت ارسال مقاله به کنفرانس «مهندسی معدن، فرآوری مواد معدنی»

http://www.bananews.ir/اولین کنفرانس بین‌المللی «مهندسی معدن، فرآوری مواد معدنی، متالوژی و محیط زیست»، ۲۵ تا ۳۰ شهریور ماه امسال در دانشگاه زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این کنفرانس در راستای ایجاد همگرایی و انتقال تجربیات از دانشگاه‌های کشورهای مستقل مشترک المنافع همچون روسیه برگزار می‌شود که امید می‌رود بتوان از تجربیات و اطلاعات موجود در زمینه اکتشاف، استخراج و فرآوری مواد معدنی و همچنین موارد مربوط به بخش بالادستی نفت و گاز استفاده کرد.

برگزاری این کنگره اولین گام برای ایجاد آشنایی فی مابین در جهت ایجاد زمینه برای همکاری‌های آتی میان دانشگاه زنجان و دانشگاه‌های روسیه بوده و همچنین بحث خواهرخواندگی زنجان با یکی از شهرهای معدنی روسیه از موارد مد نظر در این کنفرانس است.

بر اساس اعلام دبیرخانه کنفرانس، بحث اجرایی کنفرانس از مرداد ماه سال گذشته (۱۳۹۱) شروع شده و بر اساس دیدارهایی که مسؤولین استانداری و دانشگاه زنجان با مجمع روسی داشته‌اند و نیز با همکاری، هدایت و پیشنهادات رایزن علمی ایران در مسکو برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

 

طبق آخرین جلسه برگزار شده با حضور معاونت برنامه‌ریزی استانداری، رئیس دانشگاه زنجان، رئیس اتاق بازرگانی زنجان و همچنین نمایندگانی از صنعت، قرار بر این شد اسپانسرهای صنعتی کل هزینه‌های برگزاری کنفرانس را تأمین کنند.

همچنین استانداری زنجان نیز امکاناتی از قبیل اسکان، امنیت و موارد مرتبط با اجرای کنفرانس را بر عهده گرفته است و همزمان با اجرای کنگره، نمایشگاه جنبی و تورهای تکنیکی بازدید از صنایع و معادن و همچنین تورهای فرهنگی برای مهمانان خارجی و داخلی همچون بازدید از بنای سلطانیه و تخت سلیمان تدارک دیده شده است.

این کنفرانس به سه زبان فارسی، روسی و انگلیسی بوده و با همکاری استانداری زنجان، نهادهای بازرگانی، اتاق بازرگانی، اتاق ایران، گروه توسعه معادن روی ایران، صنایع روی استان و دانشگاه زنجان انجام برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش، تا کنون، ۳۵ مقاله خارجی از کشور روسیه دریافت شده که به مرحله داوری نیز راه یافته‌اند. تعداد مقالات داخلی تاکنون ۱۵ عنوان بوده که دریافت مقالات داخلی همچنان تا ۱۵ تیر ماه امسال ادامه داشته و علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را به دبیرخانه جشنواره در دانشگاه زنجان تحویل دهند و یا با مراجعه به لینک کنفرانس به نشانی اینترنتی http://ICME2013.znu.ac.ir با شرایط و مراحل ارسال و داوری مقالات آشنا شوند.

مقالات بیشتر در بخش صنعتی و آکادمیک بوده و مباحث و مقالات دانشجویی را نیز در بر دارد که شامل تمامی سطوح است و داوری تمامی مقالات تا اوایل مرداد ماه امسال پایان می‌یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها