بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

فراخوان برگزاری کنفرانس «تولید برق همزمان با حرارت و برودت»

کد خبر: 42617 Print This Post
۲۰ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۷:۰۱
فراخوان برگزاری کنفرانس «تولید برق همزمان با حرارت و برودت»

http://www.bananews.ir/کنفرانس ملی «تولید برق همزمان با حرارت و برودت و سیستم‌های هیبریدی»، پنجم تا هفتم شهریور ماه امسال به همت پژوهشکده انرژی دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) دکتر مهدی محمدی مهر، دبیر اجرایی این کنفرانس گفت: این کنفرانس در سطح ملی و با مشارکت استادان دانشگاه‌ها، پژوهشگران، محققان کشور و صاحبان صنایع در زمینه تولید همزمان برق، حرارت و برودت برگزار می شود.

وی افزود: ارائه مقالات علمی و صنعتی به صورت سخنرانی و پوستر، سخنرانی‌های کلیدی، کارگاه‌های آموزشی و میزگردهای تخصصی از جمله برنامه‌های این کنفرانس است.

وی اظهار کرد: با توجه به وضعیت کنونی کشور و اهمیت مباحث مربوط به مصرف سوختهای فسیلی، تجدید پذیر و ارتباط موثر آن با مسایل مهم و حیاتی در زمینه‌های انرژی، برگزاری این کنفرانس می تواند فرصت مناسبی برای تبادل آراء، ارائه تحقیقات و مقالات متخصصان و محققان صنعت و دانشگاه باشد.

محمدی مهر، فراهم کردن زمینه تبادل تجربیات علمی و فنی متخصصان دانشگاهی و صنعتی، معرفی آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی در زمینه تولید همزمان و سیستم‌های هیبریدی، تقویت ارتباط موثر بین مراکز علمی، پژوهشی و صنعتی و اشاعه تفکر و فرهنگ افزایش راندمان تولید انرژی به کمک سیستم‌های هیبرید و تولید همزمان را از اهداف برگزاری این کنفرانس ذکر کرد.

دبیر اجرایی این کنفرانس خاطرنشان کرد: پژوهشگران و صاحب نظران برای ارسال مقاله و کسب اطلاعات بیشتر تا بیستم اردیبهشت فرصت دارند به نشانی اینترنتی http://cchp2013.kashanu.ac.ir/fa مراجعه کنند.

آخرین مهلت ارسال مقاله ۶ صفحه­ ای- ۱۳۹۲٫۲٫۲۰

اعلام نتایج پذیرش مقالات – ۱۳۹۲٫۴٫۱۵

زمان برگزاری کنفرانس ۶ و ۷ شهریورماه ۱۳۹۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها