بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

سیمپوزیا، بانک اطلاعاتی گردهمایی های ایران راه اندازی شد

کد خبر: 40196 Print This Post
۱۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۲:۱۶
سیمپوزیا، بانک اطلاعاتی گردهمایی های ایران راه اندازی شد

www.BanaNews.irبنانیوز- پایگاه سیمپوزیا (www.Symposia.ir) با نام بانک اطلاعاتی گردهمایی های ایران به منظور دسترسی سریع کاربران به فراخوانها و آرشیو اطلاع رسانی گردهمایی های کشور، راه اندازی گردید.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) کنفرانسها و اطلاعات نمایش داده شده در این پایگاه، در واقع اطلاعات برگرفته شده از تقویم کنفرانسهای کشور است که به صورت جداگانه و مستقل در این سایت به نمایش در می آید تا افرادی که به منظور جستجوی کنفرانس جهت ارائه مقاله و یا حضور در آن هستند، بتوانند به راحتی از خدمات آن استفاده نمایند. در این پایگاه امکان عضویت در خبرنامه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور که به صورت هفتگی ارسال می شود نیز فراهم می باشد.

واژه Symposia یک واژه انگلیسی و جمع کلمه Symposium به معنی کنگره و همایش می باشد.

افزوده شدن و ویرایش اطلاعات این سایت، از طریق پایگاه سیویلیکا انجام می پذیرد و با به روز رسانی تقویم سیویلیکا، این سایت نیز به روز رسانی می شود. جهت ثبت کنفرانس خود در این مجموعه، می توانید از طریق صفحه ثبت کنفرانس جدید اقدام نموده و یا مستقیما با دفتر انتشارات بوم سازه (مجموعه سیویلیکا) با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۰۰۸۰۴۴ و ۰۲۱۸۸۳۳۵۴۵۱ تماس حاصل فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها