بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تهران میزبان دومین کنفرانس بین‌المللی لجستیک و زنجیره تأمین

کد خبر: 19913 Print This Post
۱۲ آبان ۱۳۹۰ | ۰۹:۴۸
تهران میزبان دومین کنفرانس بین‌المللی لجستیک و زنجیره تأمین

http://www.bananews.ir/دومین کنفرانس بین‌المللی و چهارمین کنفرانس ملی لجستیک و زنجیره تامین با ریاست شورای راهبردی وزیر صنعت، معدن و تجارت اول و دوم آذر‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این کنفرانس با حمایت وزارت علوم‌، تحقیقات و فن‌آوری و با مشارکت ۱۲ دانشگاه معتبر کشور در محل پژوهشکده نیرو برگزار خواهد شد تا در قالب شش محوراصلی چالش‌های لجستیک و زنجیره تامین بررسی و چاره‌گشایی شود.

محورهای اصلی کنفرانس درحوزه‌های مدیریت ارتباط با مشتریان و تأمین کنندگان‌، طراحی شبکه، برون‌سپاری و هماهنگی و یکپارچگی در زنجیره تأمین، برنامه‌ریزی تولید، مدیریت موجودی و زمانبندی در زنجیره تأمین، لجستیک معکوس، بسته‌بندی، توزیع و حمل و نقل، فناوری اطلاعات و آنالیز داده‌ها در زنجیره تأمین و حوادث غیرمترقبه و اختلالات در زنجیره تأمین خواهد بود.

بر اساس این گزارش درحاشیه این رخداد بین المللی علاوه بر برپایی نمایشگاه توانمندی های بخش لجستیک و زنجیره تامین شش پانل تخصصی درحوزه‌های صنعت خودرو و زنجیره تأمین، بازرگانی و توسعه صادرات، زنجیره تأمین در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، حمل و نقل شهری و پایانه‌ها، شبکه‌های توزیع صنایع غذایی و دارویی و لجستیک نظامی برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال مقالات پایان مهر ماه و اعلام نتایج داوری مقالات ۱۵ آبان ۱۳۹۰ است.

در حاشیه این کنفرانس ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی، تشکیل گردهمایی­های علمی در سطح داخلی و بین‌المللی وبرگزاری سمینارها، همایش­ها، کنفرانس­ها، نمایشگاه­های داخلی و خارجی و مشارکت در برپائی آنها با دیگر سازمان­ها و نهادها نیز مد نظر خواهد بود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها