بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

فراخوان همکاری با سیویلیکا در تکمیل بانک مقالات کنفرانسها

کد خبر: 19820 Print This Post
۱۰ آبان ۱۳۹۰ | ۱۲:۱۴
فراخوان همکاری با سیویلیکا در تکمیل بانک مقالات کنفرانسها

http://www.bananews.ir/به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) پایگاه استنادی سیویلیکا به منظور پوشش هر چه بیشتر کنفرانسها با تاکید بر کنفرانسهای خارجی، فراخوان مشارکت عمومی دانش پژوهان و دانشجویان را منتشر نموده است. در این فراخوان آمده با توجه به گستردگی بسیار زیاد کنفرانسهای خارجی و حضور متخصصان و اساتید کشور در اغلب این کنفرانسها، از کلیه پژوهشگران گرامی دعوت می شود تا با همکاری در تکمیل این مجموعه ها، گامی بزرگ در راستای ایجاد بزرگترین منبع مقالات کنفرانسهای کشور برداشته شود.

بدین وسیله از کلیه اساتید و دانشجویان گرامی که به مجموعه مقالات کنفرانسهای خارجی دسترسی دارند دعوت می شود تا با ارسال یک نسخه از مجموعه مقالاتی که در اختیار دارند، امکان نمایه سازی و فراهم کردن بستر دسترسی همگانی به این مقالات را فراهم نمایند. سیویلیکا به منظور تشویق هر چه بیشتر پژوهشگران جهت همکاری در این طرح امکان عضویت رایگان در این پایگاه و نیز پرداختهای تشویقی را در نظر گرفته است.

برای اطلاع از جزئیات این فراخوان و مشارکت در آن لطفا به صفحه “فراخوان همکاری با سیویلیکا” مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها