بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

همایش ملی نظارت همگانی برگزار شد

کد خبر: 1016 Print This Post
۲۲ آذر ۱۳۸۹ | ۰۹:۲۹
همایش ملی نظارت همگانی برگزار شد

همایش ملی نظارت همگانی با حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران برگزار شد.www.banaews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، محمدهادی ایازی معاون اجتماعی شهرداری تهران امروز در این همایش با اشاره به اینکه شهرداری تهران سامانه ۱۸۸۸ را راه‌اندازی کرده است، گفت: این کار در این راستا صورت گرفت تا فرصتی برای شهروندان برای نظارت بر مجموعه مدیریت شهری داشته باشند.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران از یک نهاد خدماتی به یک نهاد اجتماعی تبدیل می‌شود، گفت: یکی از بحث‌های جدی این است که مجموعه مدیریت شهرداری باید پاسخگو باشد.

معاون اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه تاکنون بالغ بر دو میلیون و ۲۳۰ هزار نفر با مرکز نظارت همگانی تماس گرفته‌اند، گفت: بطور میانگین روزانه هزار و ۵۰۰ نفر با این مرکز تماس برقرار کرده‌اند.

ایازی اضافه کرد: مقایسه ماهوی آمار پیام نشان می‌دهد که کاهش ۹٫۴ درصدی از سهم شکایات داشته‌ایم و افزایش ۸٫۸ درصدی تقدیر و تشکر و افزایش ۶ درصدی پیشنهاد را داشته‌ایم.

معاون اجتماعی شهرداری تهران به اهم اقدامات مرکز نظارت همگانی اشاره کرد و گفت: برگزاری بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ جلسه ارتباط مستقیم شهروندان با مدیران ارشد جذب بیش از ۲۳ هزار ناظر افتخاری، استاندارد سازی فعالیت‌ها و راه‌اندازی ۸ سامانه تخصصی در راستای توسعه ارتباطات از جمله اقدامات است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها