بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 23 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اولین دوره مسابقه ملی معماری منظر برگزار می شود

کد خبر: 4223 Print This Post
۰۹ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۲:۴۶
اولین دوره مسابقه ملی معماری منظر برگزار می شود

اولین دوره مسابقه ملی معماری منظر با عنوان «جایزه ملی معماری منظر» سال آینده برگزار خواهد شد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از مهر، این مسابقه که با همکاری گروه شهرسازی جامعه مهندسان مشاور ایران و فدراسیون بین المللی معماران منظر، برگزار می شود در نظر دارد با شناسایی، معرفی و انتخاب پروژه های برتر در حوزه منظر شهری و فراشهری و در جهت ارتقای سطح کیفی پروژه های اجرا شده گام بردارد.

همچنین ارزیابی و بررسی کارشناسی طرح های اجرا شده در زمینه معماری منظر، از جمله پروژه های ایجاد فضاهای تفرجی و بهبود کیفیت محیط شهری، از اهداف این برنامه است.

اعطاء جایزه در دو سطح حرفه ای و دانشجویی، استفاده از داوران برجسته داخلی و بین المللی و توجه به جنبه های مختلف طراحی و اجرای پروژه ها، از ویژگی های این مسابقه اعلام شده است.

با توجه به اعلام کمیته برگزاری، فراخوان و جزئیات برگزاری «جایزه ملی معماری منظر» به زودی اعلام خواهد شد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها